RENAULT PREMIUM PARTNER
VAN ROLAND-GARROS
Renault x Roland-Garros
Renault en Roland Garros hebben dezelfde oorsprong: geboren in Frankrijk en een sterke internationale ambitie. De twee merken delen gemeenschappelijke waarden: Made in France, passie en durf.
De partnerschap tussen Renault en de Franse Tennisfederatie (FFT) is gebaseerd op twee pijlers:
Het Renault-logo is te zien op de netten van de vijf hoofdbanen, gedurende de hele duur van het toernooi, van kwalificatie tot finale.
oplaadpunten
Renault heeft op een steenworp afstand van het stadion van Roland-Garros 40 laadpunten geïnstalleerd op de hippodroom van ParisLongchamp. Zo kunnen de E-Tech electric-modellen die gebruikt worden tijdens het toernooi, gemakkelijk worden opgeladen.
Er wordt tijdens het toernooi zo'n 130.000 kilometer elektrisch gereden.
elektrisch wagenpark
Renault en Roland-Garros hebben duurzaamheid hoog in het vaandel staan.
Daarom levert Renault een vloot aan E-Tech electric én E-Tech full hybrid-modellen. Zo maken we het wagenpark tijdens het toernooi voor meer dan 85% elektrisch!
Renault is ook aanwezig met een stand van 150 m² in de gangpaden van Roland-Garros. Toeschouwers kunnen daar de nieuwe Renault 4 E-Tech electric, Renault 5 E-Tech electric Roland-Garros en de exclusieve Renault 5 Turbo 3E ontdekken.
autonome shuttle
Met 1.000 km afgelegde kilometers en bijna 700 vervoerde personen in 2024 lanceerde Renault, voor het eerst in Europa, samen met partner WeRide een experiment op de openbare weg, met twee zelfrijdende minibusjes rond het Roland-Garros-stadion.
Dit jaar wordt het systeem verlengd, zodat toeschouwers tijdens het avondprogramma deze zelfrijdende technologie kunnen ervaren.
Ter ere van deze samenwerking presenteert Renault de elektrische Renault 5 E-Tech Roland-Garros. Aan de buitenkant valt de Renault 5 Roland-Garros op door zijn elegantie en sportiviteit. Het interieur is geïnspireerd op technische sportkleding en de architectuur van het stadion.